बालिका अपहरणको प्रयास असफल २ भारतिय नागरिक प्रहरी खोरमा

प्रदिप कोइराला
स्याङजा २० फागुन ।

स्याङजा सदरमुकामको प्रगतिनगर बाट बालिका अपहरणको प्रयास स्थानियबासी र प्रहरीले असफल पारेका छन । अपहरणको तानाबाना बुन्ने २ भारतिय नागरिकलाइ प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

पुतलीबजार नगरपालिका वाडनं १ मा अस्थाइ रुपमा बसोबास गर्दै आइरहेकी वर्ष ११की स्याङ्जा सदरमुकाम प्रगतिनगरमा रहेको रोशनि आवसीय उच्च माध्यामिक विद्यालयमा कक्षा ४ मा अध्यनरत बालिका सृजना कुवर (नाम परिवर्तन) लाई घरबाट बिद्यालय जानेक्रममा अपहरण गरी भारत तर्फ लैजाने क्रममा उनिहरुलाई स्थानियवासिको सहयोगमा प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

फोटो :भारतिय मुलका दुइजना जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङजामा तस्वीर खिचाउदै

फोटो :भारतिय मुलका दुइजना जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङजामा तस्वीर खिचाउदै

पक्राउ पर्नेहरुमा भारतको मोतिहारी जिल्ला वडा नं. १ रक्सौल घर भई हाल स्याङ्जा सदरमुकाममा चटपट गरी बस्ने  निवासी वर्ष ४० का मुलादिम मियाँ र वर्ष २९ का मोहमद नहिम रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङ्जा प्रहरी नायव उपरिक्षक उत्तमराज सुवेदीले जानकारी दिनुभएको छ ।

बालिका अपहरण अपहरणकारीलाई पक्राउ पछाडी उनीहरु बस्दै आएको घर खानतलासका क्रममा आक्रोसित स्थनियबासिन्दाहरुले प्रहार गरेको ढुङ्गाले लागेर जिल्ला प्रहरी कार्यलय स्याङ्जाका प्रहरी निरिक्षक रेशमबहादुर श्रेष्ठको निधारमा गम्भिर चोट लागेको छ ।

Leave a Reply