मोबाइलमा ट्रान्सफर हुँदैछ नम्रताको पोर्न भिडियो

नेपालमा एमएमएमएस त्यति प्रभावकारी नभए पनि अहिले ब्लूतुथ र केबलबाट एउटा भिडियो ट्रान्सफर गर्ने क्रम बढेको छ। मोडलबाट नायिका बनेकी नम्रता श्रेष्ठ र डीजे तान्त्रिकको यौन सम्पर्करत भिडियो यसरी ट्रान्सफर हुन थालेको हो।
नम्रता र डिजे तान्त्रिकबीच भएको यौन सम्पर्कको भिडियो एक्कासी यूट्युवडटकम मार्फत सार्वजनिक भएको थियो। मोबाइलबाट खिचिएको यो भिडियो व्यापक भएपछि नायिका नम्रता र डीजे तान्त्रिक निकै बेचैन छन्। उनीहरुको उत्त अश्लील भिडियो थुप्रै नेपाली फिल्मकर्मी तथा सर्वसाधारणको मोबाइलमा छ। अश्लील भिडियो आएको कम्प्लेन आएपछि युट्युबबाट हटाइएको छ। यद्यपि ब्लू तुथबाट र मोबाइल पसलहरुमा केवलबाट सो भिडियो ट्रान्सफर गर्नेहरुको संख्या बढेको छ।
यो भिडियो सार्वजनिक भएपछि उनी सर्वत्र आलोचित भएकी छिन्। आफूलाई निकै सभ्य, सालीन र महङ्गी हिरोइन बताउदै आएकी नम्रताको कर्तुत पर्दाफास भएपछि उनलाई हेर्ने नजर बदलिएको छ।
डिजे तान्त्रिकसँगको यौन सम्बन्धको सो भिडियो सार्वजनिक भएपछि उनले अश्लील भिडीयोको नारी पात्र आफू नभएको जिकीर गर्दै हिडेकी छिन्। डिजे तान्त्रिक विवाहीत हुन्। उनकी पत्नी श्वेताले आफ्नो पति तान्त्रिक र नायिका नम्रताबीच भएको यौन सम्पर्करत भिडियो फेला पारेपछि माइती नेपालमा उजुरी दिएकी थिएन। माइती नेपालले डिजे तान्त्रिक, नम्रता र श्वेतालाई राखेर सहमतिको प्रयास गरेको थियो। माइती नेपालका मध्यस्थकर्ताले नम्रता र तान्त्रिकलाई दुई–दुई झापड हानेर अब आइन्दा नम्रता तान्त्रिकसँग नलाग्ने सहमति गराएर छोडेको थियो।
थुप्रै हिट गीतका म्युजीक भिडियोहरु, विभिन्न टेली, पेपर बिज्ञापन तथा आलोक नेम्वाङको निर्देशनमा निर्माण भएको सानो संसार र सुदर्शन थापाको निर्देशनमा बनेको र हाल काठमाडौका विभिन्न हलमा चलिरहेको मेरो एउटा साथी छ फिल्मी नायिका नम्रताले आफ्नो लोग्न खोस्न थालेको थाह पाएपछि तान्त्रिक पत्नी हाल आफ्नो माइतिमा बसेकी छिन्।

दैनिकी डट कम बाट

Leave a Reply